Tunnitool


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data02/virt65434/domeenid/www.volumaa.ee/htdocs/wp-content/plugins/envira-gallery/includes/global/shortcode.php on line 221

Tunnitool

 

Pakume Võlumaa salongis juuksurile tunnitooli teenust, mis on sisult töökoha lühiajaline rentimine. Selline teenus võib huvi pakkuda juuksurile, kel on olemas klient aga mingil põhjusel pole parajasti kohta, kus tööd teha. Kasvõi noor juuksur, kellel veel ei ole kindlat töökohta. See rentimine ei eelda mingit bürokraatlikku protseduuri, piisab ainult broneerimise alt avada menüü ja vaadata, kas sobivaks päevaks/ajaks on vaba kohta. Kohale tulles kaasneb ka lühikeses vormis leping, milles on toodud põhilised tingimused, millega tuleb arvestada. Peamine on see, et pärast tööd tuleb enda järel töökoht puhtaks pühkida, ja vahendeid tuleb kasutada heaperemehelikult. Üldiselt, ei midagi erilist ega arusaamatut.

Kõik olulised tööd on tunnitoolis tehtavad, see hõlmab ka peapesutooli kasutust, käsifööni ja käterätikut. Lisaks saab vajaminevad materjalid kohapealt, sh šampoonid, palsamid, värvid jms. Tooli rendi hind on toodud broneerimise juures, muud tarvilikud materjalid selguvad töö käigus. Põhimõte on lihtne – restorani oma toitu kaasa ei võeta.

Tunnitool on küll nimetuse alusel üheks tunniks, aga töid on väga erinevaid, mis nõuavad ka erinevalt aega. Seetõttu saab broneerida nelja erineva kestusega tunnitooli, ühest kuni nelja tunnini. Iga sellise tunnitooliga kaasneb 15 min enne ja 15 min pärast teenust ka puhveraeg, mida kasutada töökoha ettevalmistuseks ja puhastamiseks. Tähendab et minimaalselt pakutav 1 h tooli renti sisaldab kokku aega 1,5 h. Siin jääb palju võimalusi igalühel ise rehkendada, kuidas oma töid selliselt korraldada, et saaks rohkem tehtud. Ühe tunni sisse mahub näiteks kenasti kaks meeste juukselõikust.