Mina olen Eva ja Võlumaa pere liige 2013. aastast. Kolleegid on mind iseloomustanud kui mitmekülgset inimest. Seda ilmselt põhjusel, et lisaks juuksuritööle meeldib mulle veel meike teha ja ka kulme kujundada ning värvida. Juuste juures on minu lemmikteemaks kindlasti lõikused ja värvid (Wella).

NB! Minu juurde saab aegu broneerida telefonil +372 51 88 523.

Kes Eva osavate käte alla oma juustega on sattunud, lahkuvad sealt säravate juuste ja hea tujuga. Räägitakse, et Eval olla kuumad käärid tulised ka ilma vooluvõrku ühendamata, seda kõike ainult hea tuju arvelt. Igatahes, soovitame oma juuksed Eva hoolde tuua ja selles kõiges ise veenduda.

Erialane ettevalmistus:

1991 Tartu EKK, juuksur.

Koolitusi ja treeninguid on kogunenud palju, oskusi on proovile pandud ka konkursil (Ilu Sõnum, 3. koht).

Tootekoolitustest märgime järgmisi: Schwarzkopf, Tigi, Sebastian, Härolog, Joe Blasco, Cutrin, Goldwell, Davines, Alfaparf, Keune, Nioxin, Vidal Sassoon.[/expand]

 

Koolitused ja praktika on lisanud Eva teenusteportfelli ka meikimise ja kulmude kujundamise. Mõned Eva tööd on toodud allpool galeriides. Galerii avamiseks kliki hiire vasaku klahviga pildi peal, piltidel liikumiseks kasuta klaviatuurilt ← → klahve. Galerii saab sulgeda Escape (Esc) klahviga klaviatuuri vasakult ülaservast.

 

NB! Eva juurde saab aega broneerida telefonil: +372 518 8523

Share This Post: