Alfaparf Blends of Many Energizing Lotion – juuksekasvu stimuleeriv ja juukseid tugevdav energiatoonik

23.50 

Juuksekasvu stimuleeriv ja juukseid tugevdav energiatoonik meestele hõrenevate ja nõrgestatud juuste korral. Juuksehoolduse karbis on 10x12ML ampullid. Kasuta hooldust koos juuksekasvu stimuleeriva energiašampooniga.

Nõrgestatud ja hõrenenud juuste intensiivhooldus lisab juustele volüümi ja tihedust. Kasuta hooldust koos juuksekasvu stimuleeriva energiašampooniga.

AKTIIVAINED: Mereline mikrovetikate kontsentreeritud kokteil Biopower stimuleerib karvafollikuleid, pikendab kasvufaasi ja tugevdab juukseid. Urban Defence Pro kaitseb juuksekiudu väliskeskonna saaste eest. Antioksüdant must tee annab juustele elujõudu ja stimuleerib karvanääpse.

KASUTAMINE: Kandke peanahale pärast juuste pesemist, masseerige ringikujuliste liigutustega, et kiirendada imendumist ja toimet. Mitte loputada.

Täpsem info

Kaal 120 g

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

Sulle võib veel meeldida…