Alfaparf Blends of Many Energizing Low Shampoo – juuksekasvu stimuleeriv energiašampoon

11.50 

Juuksekasvu stimuleeriv energiašampoon puhastab õrnalt ja sügavuti peanahka, annab juustele elujõudu. Sobib kõikidele juuksetüüpidele. Sulfaadivaba.

Juuksekasvu stimuleeriv energiašampoon puhastab õrnalt ja sügavuti peanahka, annab juustele elujõudu. Kõikidele juuksetüüpidele. Sulfaadivaba.

AKTIIVAINED: Antioksüdant must tee annab juustele elujõudu ja stimuleerib karvanääpse. Mereline mikrovetikate kontsentreeritud kokteil Biopower stimuleerib karvafollikuleid, pikendab kasvufaasi ja tugevdab juukseid. Urban Pro kaitseb juuksekiudu väliskeskkonna saaste eest.

KASUTAMINE: Kandke niisketele juustele, masseerige. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrake. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

Täpsem info

Kaal 250 g

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.