Tagastusõigus

Lepingust taganemine ja kauba tagastamine

  1. Kliendil on õigus põhjust esitamata lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (või alates kauba pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest). Selleks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus (vt nt vormi siit) ning saata see e-posti aadressile info@volumaa.ee.
  2. Lepingust taganemine toimub ka juhul, kui Klient ei tule 14 päeva jooksul kaubale järele või ei võta kaupa välja postiautomaadist 7 kalendripäeva jooksul. Müüja tagastab sellistel juhtudel ostusumma koos postikuluga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.
  3. Tagasta kaup võimalusel originaal-transpordipakendis ning kõik ühe tellimuse raames tagastatavad kaubad korraga.
  4. Kaubad võib tagastada Võlumaa salongi, selle lahtioleku aegadel. Selleks tuleb esitada taganemise avaldus ja ostu kinnitav dokument (maksekorraldus).
  5. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Kliendiks on juriidiline isik.
  6. Vastavalt VÕS § 53 lg 4 ei ole Kliendil taganemise õigust kaubale, mida ei saa tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel tagastada, samuti avatud pakendiga kosmeetikatooted ja parfüümid.
  7. Kauba tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule (nt vale või defektiga ese).
  8. Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba Müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest.
  9. Juhul, kui Klient on tehingust taganenud, tagastab Müüja kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest Müüjale. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.
  10. Juhul, kui tagastatav kaup on kahjustatud, on Müüjal õigus keelduda kauba tagasivõtmisest.