Alfaparf Blends of Many Rebalancing Low Shampoo – peanahka tasakaalustav šampoon

11.50 

Peanahka tasakaalustav šampoon meestele eemaldab kõõma ja liigse rasu.

Õrn tasakaalustav šampoon meestele. Puhastab peanahka sügavuti, ravides kõõma ja liigset rasu. Rahustab ühtlasi ärritusnähte, tugevdab juukseid. Sulfaadivaba.

AKTIIVAINED: MUST TEE Looduslik toimeaine, millel on 3 peamist eelist meeste juustele: antioksüdant – rahustab ärritunud nahka; stimuleeriv – võimendab naha mikrovereringet ja folliikulite aktiivsust; elustav – annab juustele uut energiat, muutes need pehmeks ja läikivaks.

KASUTAMINE: Kandke šampoon niisketele juustele. Laske mõjuda 2-3 minutit. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrake. Intensiivse kõõmavastase toime jaoks kandke šampoon kuivadele juustele, seejärel niisutage veega ja masseerige, jätke juustesse paariks minutiks enne loputamist mõjuma. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

Täpsem info

Kaal 250 g

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

Sulle võib veel meeldida…