Alfaparf Blends of Many Rebalancing Tonic – peanahka taastav ja tasakaalustav toonik

17.90 

Peanahka taastav ja tasakaalustav toonik meestele kõõma ja liigse rasu korral. Peanaha parima seisundi taastamiseks kasutada kuurina koos šampooniga Rebalancing Low Shampoo.

Peanahka taastav ja tasakaalustav toonik kõõma ja liigse rasu korral.

Peanaha parima seisundi taastamiseks kasutada kuurina koos šampooniga Rebalancing Low Shampoo.

AKTIIVAINED: Spetsiaalne kompleks Double Reset System ühendab mikroobidevastased, biotehnoloogilised toimeained, B-grupi vitamiinid ja aminohapped.

KASUTAMINE: Kandke peale juuste pesemist peanahale ja masseerige imendumise tõhustamiseks. Mitte loputada.

Täpsem info

Kaal 100 g

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.