MELU palsam

18.00 

Palsam pikkadele või kahjustatud juustele, takistab nende katkemist. Kasuta juurde juuste katkemist takistavat šampooni.

Bränd:Davines

Ideaalne pikkadele või kahjustatud juustele, väldib nende katkemist. Muudab juuksed pehmeks ja kergeks, lisades kohevust ja tugevust.

AKTIIVAINED: läätseseemne ekstrakt – niisutav ja taastav; kvaternaarne ammooniumisool – kiirendab juuste kuivamist, hõlbustab juuste kammimist, kaitseb kuumuse ja mehaanilise stressi eest.

KASUTAMINE: kanna rätikukuivadele juustele pärast MELU šampooni kasutamist. Lase mõjuda 2-5 min, kammi läbi, seejärel loputa. Kuivata juuksed.

Täpsem info

Kaal 240 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “MELU palsam”

Your email address will not be published.