Alfaparf Blends of Many Extra Strong Gel – ülitugeva hoidvusega juuksegeel

12.90 

Ülitugeva hoidvusega juuksegeel kindlustab soengu soovitud viimistluse. Vaata ka keskmise tugevusega matistavat viimistluspastat.

Ülitugeva hoidvusega juuksegeel kindlustab soengu soovitud viimistluse.

AKTIIVAINED: Urban Defence Pro kaitseb juuksekiudu väliskeskkonna saaste eest. Antioksüdant must tee annab juustele elujõudu ja stimuleerib karvanääpse.

KASUTAMINE: Kandke kuivadele juustele ja stiliseerige. Kui soovite pehmemat toimet, lahjendage geeli veega.

Täpsem info

Kaal 150 g

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

Sulle võib veel meeldida…