Biological skin peeling – bioloogiline koorija

39.00 

Efektiivne koorija näonahale.

Bränd:Sothys

Väga efektiivne koorija näonahale, eemaldab välimised elutud naharakud ja liigse rasu, värskendab ja silub jumet ning rahustab samaaegselt. Ei ole abrasiivne, vältimaks naha kriimustamist ja põletikku.

AKTIIVAINED: kaoliini ja riisitärklise pulber, kaerajahu (tekitab kihi, mis hõõrumisel eemaldab elutud naharakud); jasmiini ekstrakt (pehmendab).

KASUTAMINE: Kanna õhuke ühtlane kiht kuivale nahale, lase kuivada 1-2 min. Hõõru sõrmeotstega tekkinud kiht maha, eemalda jäägid veega loputades ja kuivata nahk. Lõpetuseks kanna näole sobiv näovesi ja kreem. Soovitav kasutada 1-2 korda nädalas.

Tundliku ja õrna naha jaoks kasuta kord kahe nädala järel.

Täpsem info

Kaal 50 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biological skin peeling – bioloogiline koorija”

Your email address will not be published.