Desquacrem forte microderm DF-süvapuhastav kreem salitsüüli ja riisiterakesega

39.00 

Tugevdatud mõjuga süvapuhastaja koos kooriva efektiga

Bränd:Sothys

Üks Sothyse populaarsemaid tooteid. Süvapuhastaja, mis omab ka koorivat mõju. Sobib ummistunud pooridega normaalsest rasuseni-, paksenenud-, pigmenteerunud-, vananenud- ja päikesekahjustustega nahale.

AKTIIVAINED: kipslille ekstrakt; riisi mikrograanulid; lipoaminohapped; salitsüülhape 2%

KASUTAMINE: kanna väike kogus toodet märjale nahale, väldi silmaümbrust. Masseeri sõrmeotstega, ringjate liigutustega. Lase mõjuda 1-3 min, seejärel niisuta uuesti märgade sõrmeotstega ja leige veega, loputa. Korda protseduuri mitu korda, et süvapuhastaja korralikult eemaldada. Kuivata ja kanna peale sobiv näovesi, seerum ja kreem. Soovitav kasutada 2x nädalas.

NB! Ei soovitata tundlikule nahale ja rasedatele.

Täpsem info

Kaal 50 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Desquacrem forte microderm DF-süvapuhastav kreem salitsüüli ja riisiterakesega”

Your email address will not be published.