Micro gel peeling- terakestega õrn koorija

39.00 

Näonahale värskendav koorija, abrasiivosakestega. Tundliku naha jaoks võib olla liiga abrasiivne.

Bränd:Sothys

Abrasiivosakestega koorija, mille geel muudab nahale masseerimisel oma tekstuuri, algul õliseks, seejärel piimjaks, kui on veega emulgeerunud. Sobib kõigile nahatüüpidele, kuid abrasiivosakeste tõttu tundlikule nahale ei soovitata.

AKTIIVAINED: valge tee ekstrakt; asümmeetrilised abrasiivosakesed

KASUTAMINE: kasuta hommikuti või õhtuti, 2-3 korda nädalas. Kanna kuivale nahale. Masseeri ringjate liigutustega, seejärel piserda vett peale, masseeri kuniks seguneb veega ja muutub emulsiooniks, loputa toasooja veega. Lõpeta hooldus sobiva näoveega.

Rasune nahk: kaks korda nädalas. Normaalne ja kombineeritud nahk: korra või kaks nädalas. Kuiv nahk: kaks korda kuus.

Täpsem info

Kaal 50 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Micro gel peeling- terakestega õrn koorija”

Your email address will not be published.