Mask lokkis juustele

13.90 

Mask lokkis juustele, mis taastab juuste niiskuse ja kaitseb kahjustuste eest.

Mask lisab juustele sära ja tugevdab lokkis juukseid. Tungib sügavale juuksekarva kiudtüve sisse ja taastab niiskuse, lisades ka pehmust ja kaitset kahjustuste vastu.

AKTIIVAINED: viinamarjaseemne õli; lavendli vaha;

KASUTAMINE: kanna niisketele juustele pärast pesu sama tootesarja šampooniga ja lase mõjuda 3-5 minutit, seejärel loputa. Maski mõju suurendamiseks ära maha loputa.

Täpsem info

Kaal 200 g
maht

aroom

sari

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.