Toitev mask

16.50 

Toitev mask kuivadele juustele, niisutab ja taastab läike.

Toitev mask niisutab, pehmendab, tugevdab ja taastab isegi tugevalt kahjustatud juukseid. Eemaldab pusad ja taastab juuste läike. Sisaldab rohkelt asendamatuid rasvhappeid, mis niisutavad ja kaitsevad juuksekiude.

AKTIIVAINED: särakompleks; värvikaitsekompleks; linaseemne ekstrakt;

KASUTAMINE: pärast pesu, kanna 1-2 korralikku doosi niisketele juustele ja masseeri õrnalt kogu juuste pikkuses, jäta mõjuma 5-ks minutiks. Seejärel vahusta pealekantud mask ja loputa korralikult puhtaks.

Täpsem info

Kaal 200 g
maht

sari

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toitev mask”

Your email address will not be published.