Davines OI shampoo / Ekstra-niisutav šampoon

21.00 

Eriti niisutav šampoon kõigile juuksetüüpidele.

Bränd:Davines

Tugevalt niisutav šampoon, annab juustele erilise pehmuse ja läike, lisab volüümi ning pakub kaitset UV-kiirguse vastu. Lisaks aitab eemaldada kõõma.  Võitnud mitmeid tunnustusi koos teiste OI sarja toodetega.

AKTIIVAINED: Roucou (Bixa orellana) õli– (vananemisvastased ja antioksüdatiivsed omadused. Stimuleerib melaniini tootmist, vähendab UV-kiirguse kahjulikku mõju rakkudele. Sisaldab ellaaghapet); päevalilleõli

KASUTAMINE: kanna ühtlaselt juustele ja peanahale, masseeri õrnalt vahule. Loputa ja korda vajadusel protseduuri. Tervikliku efekti jaoks sobilik kasutada koos Davinesi OI sarja piima ja õliga.

 

Täpsem info

Kaal 280 g
maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines OI shampoo / Ekstra-niisutav šampoon”

Your email address will not be published.