Davines Replumping niisutav juuksehooldus

28.00 

Toniseeriv, niisutav ja toestav hooldustoode kõigile juuksetüüpidele. Pese juukseid Replumping šampooniga.

Bränd:Davines

See juustessejäetav toode vormib ja toniseerib juukseid, annab neile kauakestva toe ja niisutuse. Juuksed näevad välja volüümikad ja läikivad.

AKTIIVAINED: hüaluroonhape (loe lisa); pantenool

KASUTAMINE: pese esmalt juuksed vormiva šampooniga, vajadusel kasuta ka vormivat palsamit; pihusta vormivat täitjat  rätikukuivadesse juustesse, u 3 ml kokku juuste peale, ära loputa. Juuksed on nüüd valmis järgnevaks stiliseerimiseks.

 

Täpsem info

Kaal 100 g
maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Replumping niisutav juuksehooldus”

Your email address will not be published.