Davines Nourishing hair building PAK toitev ja taastav mask

27.00 

Taastav mask kuivadele ja kahjustatud juustele

Bränd:Davines

Mask niisutab ja restruktureerib juukse kiudtüve, muutes selle pehmeks, läikivaks ja täidlaseks. Mask on rikastatud omega-9 rasvhapetega, mis mõjutavad kiudtüve lipiide, lisaks tugevdavad juust ka keratiin ja selle hüdrolüüsitud derivaat.

AKTIIVAINED: greibi ekstrakt; keratiin; jojoba seemne õli; nisuproteiin

KASUTAMINE: kanna u 15 g ühtlaselt juustele, kogu pikkuses. Lase mõjuda 10 min, seejärel kammi. Loputa ja stiliseeri. Protseduuri võib korrata vastavalt vajadusele.

 

Täpsem info

Kaal 250 g
maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Nourishing hair building PAK toitev ja taastav mask”

Your email address will not be published.