MINU mask

25.00 

Mask värvitud juustele. Kasuta lisaks juuksevärvi kaitsvat MINU šampooni.

Bränd:Davines

Ideaalne värvitud juuste mask. Sügavtoitva toimega, muudab juuksed pehmeks ja siidiseks, pikendab juuksevärvi mõju. Ei tee juukseid raskeks.

AKTIIVAINED: Kupperi (roomav poolpõõsas) pungade ekstrakt – polüfenoolide allikas, juuksevärvi kaitseks.

KASUTAMINE: kanna rätikukuivadele juustele pärast MINU šampooni kasutamist. Lase mõjuda 10-15 min, kammi läbi ja loputa. Kuivata juuksed.

Täpsem info

Kaal 240 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “MINU mask”

Your email address will not be published.