Clarté&Confort Protective cream – kreem kuivale kuporoossele nahale

54.00 

Näokreem kuperoossele nahale, niisutab ja kaitseb liigse külma ning kuuma eest.

Bränd:Sothys

Igapäevaseks hoolduseks loodud kreem kaitseb, niisutab ja silub õrnade kapillaaridega nahka. Vähendab punetust, pakub kaitset kuuma ja külma õhu eest. Sobib hästi ka kuivale ja tundlikule nahale.

AKTIIVAINED: polüfenoolide kompleks (piparmündi ja sarapuu lehtede ekstrakt); P-vitamiin;

KASUTAMINE: kanna puhastatud näole ja kaelale, õrnade siluvate liigutustega, kuni kreemi täieliku imendumiseni. Kasuta hommikuti ja/või õhtuti.

Täpsem info

Kaal 50 g
maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.