Silmaümbruse noorendaja

52.00 

Kiire noorendus silmaümbrustele

SKU: 7160214
Category:
Bränd:Sothys

Terviklik lahendus silmaümbruse hooldusele: vähendab miimikajooni ja kortse, tumedaid ringe ja turset, niisutab ning kaitseb.

AKTIIVAINED: lutserni ekstrakt; saarepuu ekstrakt; südaja keraslille ekstrakt, lina ekstrakt.

KASUTAMINE: Kanna hommikuti või õhtuti kogu silmaümbrusele (va liikuv laug). Liigu silma sisenurgast meelekoha suunas, kanna ka kulmudevahelisele alale.

silmaumbrus

Sobib ka tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele.

Täpsem info

Kaal 15 g
aroom

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silmaümbruse noorendaja”

Your email address will not be published.

Sulle võib veel meeldida…