Sothys Purifying serum – antibakteriaalne seerum rasusele nahale

48.20 

Raviv seerum vistrikele rasusel nahal. On antibakteriaalne ja põletikuvastane.

Bränd:Sothys

Raviv seerum vistrikele rasusel nahal. Reguleerib naha rasueritust. On antibakteriaalne ja põletikuvastane. Kasuta lisaks vistrikulisele nahale mõeldud Sothys Hydra-matte fluidi ja imavat maski.

AKTIIVAINED: Iiriseekstrakt, tsinksool. Lagritsa, alantoiini ja samblike kompleks.

KASUTAMINE: Mõni tilk seerumit tilgutada vatipadjale ning kanda lokaalselt näole, kaelale, dekolteele või seljale. Vältida silmaümbruseid.

Täpsem info

Kaal 30 g

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

Sulle võib veel meeldida…