Sothys Hydra-matt ehk niisutav-matistav fluid

36.90 

Eriti õrn fluid niisutab ja kaitseb nahka, annab mati jume pikaks ajaks.

Bränd:Sothys

Eriti õrn fluid niisutab ja kaitseb nahka, annab mati jume pikaks ajaks. Päev-päeva järel saavutab nahk tasakaalu ja pehmuse. Kanda hommikuti ja/või õhtuti eelnevalt puhastatud nahale. Kasuta lisaks Sothys imavat maski rasusele nahale.

AKTIIVAINED: Rasu imav ja kuivatav pärmiekstrakt, provitamiin B5, vitamiinid B6, B3 ja E.

KASUTAMINE: Kandke pärast puhastamist kogu näole ja kaelale ning masseerige sõrmeotstega õrnalt. Võib kasutada hommikul ja / või õhtul.

Täpsem info

Kaal 50 g

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

Sulle võib veel meeldida…