Morning cleanser – näopesukreem kõigile nahatüüpidele

38.00 

Näopuhastuskreem, igapäevaseks süvapuhastuseks.

Bränd:Sothys

Mittekuivav vitamiinidega rikastatud puhastuskreem, näo ja kaelapiirkonna naha süvapuhastuseks, ilma kuivatava efektita. Seda kreemjat emulsiooni saab kasutada ka duši all, sobib samuti päevaseks raseerimiseks. Pehmendab nahka ja takistab pooride ummistumist, annab nahale sära ja toonust ning tagab sügavpuhastava toime.

AKTIIVAINED: kummeliekstrakt (rahustab); magusmandli ekstrakt (pehmendab).

KASUTAMINE: Kanna u 1ml niiskele näole ja kaelale,  seejärel masseeri märgade sõrmeotstega, kuni kreem on veega segunenud.
Lase kreemil mõjuda u 3 minutit, seejärel  tee nahk uuesti märjaks. Loputa veega kuni kõik jäägid on nahalt eemaldatud.
Kasuta 2-3 x nädalas, hommikuti ja õhtuti. Eemaldab naha väliskihilt sinna kogunenud ainevahetuse jäägid.

Täpsem info

Kaal 120 g
aroom

,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Morning cleanser – näopesukreem kõigile nahatüüpidele”

Your email address will not be published.