Päikesekaitse emulsioon SPF20

41.00 

Päikesekaitse emulsioon näo ja keha jaoks, faktor 20.

Bränd:Sothys

Veekindel päikesekaitse-emulsioon näole ja kehale (keskmine kaitse, faktor 20), mugavas pihustiga pudelis.

AKTIIVAINED: päevalille ekstrakt – tugevdab naha loomulikku kaitset; Celligent™ (looduslik aktiivmolekulide sünergiline kombinatsioon) riisist, rosmariinist, suhkrupeedist ja suhkruroost – säilitab naha nooruslikkust; kaltsifitseerunud vetikad – infrapunakiirguse vastu; sünteetilised UVA, UVB filtrid.

KASUTAMINE: Enne päevitamist kanna piisavalt näole ja kehale, vältides silmaümbrust. Vajadusel kasuta korduvalt. Väldi kokkupuudet riietega.

Täpsem info

Kaal 150 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Päikesekaitse emulsioon SPF20”

Your email address will not be published.