Regenerative solution RS – taastav, niisutav geel hüaluroonhappega

57.00 

Geel protseduurijärgsele nahale, selle kiiremaks taastumiseks

Bränd:Sothys

Kiirendab naha taastumist peale kosmeetilisi protseduure, samuti sobib kõikidele nahatüüpidele, mis näitavad suurenenud tundlikkust. Niisutab ja silub, tekitab suurema rahulolutunde.

AKTIIVAINED: Glyco-Repair™ – kiirendab naha taastumist; rahustav kompleks (allantoiin, d-pantenool); niisutav-pehmendav kompleks (hüaluroonhape)

KASUTAMINE: kanna puhtale nahale, soovitud piirkonnale näol või ka kehal. Järgnevalt kasuta sobivat kreemi. Võid kasutada ka maskina, lastes geelil mõjuda 10 min, misjärel pühi liigne ära või loputa.

Täpsem info

Kaal 50 g
aroom

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Regenerative solution RS – taastav, niisutav geel hüaluroonhappega”

Your email address will not be published.

Sulle võib veel meeldida…