Noorendav seerum näoovaalile

74.00 

Kiire mõjuga seerum näoovaali taastamiseks ja dekoltee silumiseks

SKU: 7160328
Category:
Bränd:Sothys

Noorendava toimega seerum, mis koheselt pinguldab, silub ja kaitseb dekolteed ning näonahka. Soovitav vanusele alates 25.

AKTIIVAINED: manioki suhkur – tõstev efekt; oligosahhariidid – lipolüüsi stimuleerimine; M3.0 peptiidid – kollageeni süntees; pomerantsi õite ekstrakt – vähendab rasvkoe ummistusi

KASUTAMINE: kanna peale hommikul ja õhtul, põskedest kuni dekolteeni, lõpeta protseduur sobiva kreemiga.

Täpsem info

Kaal 50 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noorendav seerum näoovaalile”

Your email address will not be published.

Sulle võib veel meeldida…