Toniseeriv seerum

81.90 

Kerge tekstuuriga noorendav ja jumet taastav seerum. Kasuta lisaks vananemisvastast päevakreemi ja Sothys Energizing liini vananemistvastast öökreemi.

Bränd:Sothys

Kerge tekstuuriga efektiivne  naha energiat ja jumet taastav seerum. Silub ja vähendab nahaplekke, muudab naha nähtavalt nooremaks.

AKTIIVAINED: siberi ženženni ekstrakt; glükoolhape; riisi peptiidid; pärmi ekstrakt; noorendav särakompleks.

KASUTAMINE: kanna hommikuti ja õhtuti näole ja kaelale. Soovitav enne päeva- ja öökreemi.

Täpsem info

Kaal 30 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toniseeriv seerum”

Your email address will not be published.