Seerum punetavale nahale

50.40 

Efektiivne punetust vähendav seerum kuperoosse naha jaoks.

Bränd:Sothys

Efektiivne kontsentreeritud seerum kuperoosse naha jaoks – töötab koos Clarte & Confort sarja kreemidega, võimendades nende toimet.

AKTIIVAINED: mustika, sidruni kompleks; polüfenoolide kompleks (piparmündi ja sarapuu lehed).

KASUTAMINE: Kanna hommikuti ja õhtuti paar tilka punetavale piirkonnale, vältides silmaümbrust. Masseeri õrnalt naha sisse, seejärel kasuta Clarte & Confort sarja näokreemi. Kasuta vähemalt 30 päeva jooksul, hommikul ja õhtul. Seejärel kord päevas, tulemuste hoidmiseks.

Täpsem info

Kaal 30 g
maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.