Silmaümbruse noorendav seerum

64.00 

Noorendav silmaümbruse seerum kortsude, tumedate ringide ja turse vastu

Bränd:Sothys

Kolmekordse toimega vananemisvastane seerum – kortsude-, tursete-. ja tumedate silmaaluste vastu. Imendub kiirelt, jättes naha värskeks ja säravaks.

AKTIIVAINED: viigikaktuse vilja ekstrakt – stressivastane kaitse; iirise ekstrakt – stimuleerib rakkude uuenemist; pomerantsi ekstrakt – tursete vastu; niisutav ja toitev kompleks; flavonoidid – tumedate silmaaluste vastu; bioaktiivsed peptiidide rakuvälised fragmendid – kortsude vastu; peegeldav puuder;

KASUTAMINE:  pärast puhastavat protseduuri kanna väike kogus seerumit nahale, enne niisutajat. Alustamisel võib kasutada igal hommikul ja õhtul, esimesed neli nädalat. Edaspidi 1-2 korda päevas, pikaajaliselt. Kanna seerum siluvate liigutustega silma sisenurgast meelekoha suunas, väldi ülalaugu.

silmaalused

Toode on oftalmoloogiliselt testitud.

Täpsem info

Kaal 20 g
maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silmaümbruse noorendav seerum”

Your email address will not be published.