Toniseeriv öökreem

74.90 

Öökreem kõigile nahatüüpidele, stimuleerib kollageeni tootmist. Kasuta lisaks Sothys Energizing liini vananemisvastast päevakreemi.

Bränd:Sothys

Öökreem uuendab ja noorendab näonahka une ajal, vähendades nähtavalt kurde ja kortse ning stimuleerides kollageeni tootmist. Vähendab hommikuti tekkida võivat näo tursumist.

AKTIIVAINED: siberi ženženni ekstrakt; glükoolhape; keepuu (Sophora) õite ekstrakt; riisi fütosteroolid.

KASUTAMINE: kanna õhtuti näole ja kaelale, väldi silmalaugusid. Soovitav kasutada peale intensiivseerumit või muud tasakaalustavat kreemi.

Täpsem info

Kaal 100 g
maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toniseeriv öökreem”

Your email address will not be published.