Silmaaluste värskendaja

30.40 

Kiirelt mõjuv kreem silmaaluste tumedate joonte vähendamiseks. Vaata ka Sothys värskendav geel silmadele. Kasuta ka Sothys vananemisvastast silmaümbruskreemi.

Bränd:Sothys

Efektiivselt toimiv puuderjas kreem, mis on varustatud aktiivainetega tumedate silmaaluste vastu. Sobib ka tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele.

AKTIIVAINED: kaitsev silmakompleks – suurendab naha kaitsevõimet ja kiirendab taastumist; pärmiekstrakt – tõstab kapillaaride vastupidavust; B3-vitamiin – mõjutab silmaaluste värvi.

KASUTAMINE: kanna õrnalt tupsutades silmaalusele nahale, liikudes silmanurgast väljapoole. Kasuta peale Sothyse silmaümbruse noorendajat ja enne jumestust. Võib kasutada ka meigiparandusteks.

silma-all

NB! Parima efekti jaoks veendu, et kõik vahetult enne kasutatud kreemid/seerumid oleks korralikult sisse imendunud.

Täpsem info

Kaal 30 g
aroom

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silmaaluste värskendaja”

Your email address will not be published.