Sothys Secrets eye and lip cream – silma- ja huulekreem

82.50 

Secrets de Sothys® La Crème silma- ja huulekreem hoiab nahapinna siledana, tekitades silma- ja huulekontuuril koheselt tõstva efekti.

Bränd:Sothys

Sulava tekstuuriga Secrets de Sothys® La Crème silma- ja huulekreem hoiab nahapinna siledana, tekitades silma- ja huulekontuuril koheselt tõstva efekti. Secrets de Sothys (stressi eest kaitsev sari) on Sothyse vananemisvastase võitluse uurimustöö tulemus. Tootesari on selle oskusteabe ja teadusliku protsessi kvintessents. Kõrgtehnoloogilised koostised ja aktiivainekokteilid on valitud nende omaduste ja sünergeetiliste toimete järgi, mis pidurdavad naha vananemist. Uuenduste jõud? Tex-OE (viigikaktuse ekstrakt) – see stimuleerib nahastressi vastu võitlevate ja välisärritajate järgselt raku elujõudu säilitavate proteiinide, HSP, olemasolu. Ylang-ylang ja majoraani eeterlikest õlidest saadud lõhn pakub lõõgastust ja äratab meeled, et nahk saaks olla maksimaalselt vastuvõtlik. Tulemuseks pehme, pingul, uuenenud ja ilu kiirgav nahk.

AKTIIVAINED: Virsikulehtede glükaanid: gueniini rakuline treener naha loomuliku kaitsevõime tugevdamisel. Peptiidid M3.0: kollageeni sünteesi hoogustamiseks, efektiivse ja pikaajalise naha struktuuri tagamiseks ning näonaha virgutamiseks ja tekstuuri ning tooni taastamiseks.

KASUTAMINE: Kandke silmakontuurile hommikul ja õhtul, siludes silma sisenurka väljapoole ning huultel ja huulte kontuuril, järgides spetsiaalset Sothys pealekandmistehnikat (vaata videost 👇).

Täpsem info

Kaal 15 g

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.