Kaitsev kreem

37.30 

Kaitsev kreem normaalsele ja kombineeritud nahale, niisutab ja silub kergemaid defekte.

Bränd:Sothys

Kaitsev kreem taastab naha niiskustaset, peites ja siludes nahapinna kergemaid defekte. Ergutab naharakkude uuenemist, andes nahale noorusliku sära.

AKTIIVAINED: maisiekstrakt; seesamiseemne õli; kergetoimeline UV-filter (SPF6); sheavõi; kreosoodipõõsa ekstrakt;

KASUTAMINE: pärast naha puhastamist kanna sõrmeotstega näole, kaelale ja dekolteele. Kasuta hommikul ja/või õhtul. Võib kasutada 24h kreemina.

 

Täpsem info

Kaal 50 g
maht

aroom

,

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kaitsev kreem”

Your email address will not be published.