Tursevastane silmaümbruse geel

38.80 

Silmaümbruse turset vähendav ja nahka pinguldav geel, annab silmadele värskema tunde ja välimuse

Bränd:Sothys

Kiirelt mõjuv roll-on aplikaatoriga geel, silmaümbruse turse vähendamiseks. Annab värskema välimuse silmadele, nahk on rohkem pingul ja elastsem. Sobib ka tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele.

AKTIIVAINED: tursevastane taimekompleks lupiiniseemne ekstraktiga- takistab alumise silmalau nõrgenemist ja soodustab mikrotsirkulatsiooni (vähendab turset); kaitsev kompleks (lina, südajas keraslill) – kaitseb silmi tumedate rõngaste ja turse eest;

KASUTAMINE: kanna geel hommikuti või/ja õhtuti peale roll-on aplikaatoriga, liikudes silma sisenurgast meelekoha suunas. Ära kanna ülalaule. Võib kasutada ka maskina, kandes peale veidi paksema kihi, mille võib 10 min pärast eemaldada.

silmaalused

Täpsem info

Kaal 15 g
maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tursevastane silmaümbruse geel”

Your email address will not be published.