Perfect shape youth serum – noorendav pinguldav seerum nöoovaalile (kael,dekoltee)

82.00 

Seerum kõigi nahatüüpide jaoks, silub nahatooni, vähendab kortse ja ahendab poore

SKU: 7160338
Category:
Bränd:Sothys

Noorendav seerum vähendab naha tooni ebaühtlust, silub nähtavale ilmuvaid kortse ja ahendab kõikvõimalikke poore.

AKTIIVAINED: resveratrooli tetrameerid (viinapuu juurtest); peptiidid kollageeni tugevdamiseks; mere eksopolüsahhariidid (põletike vastu); kibuvitsa polüfenoolid (pooride ahendamiseks).

KASUTAMINE: kanna hommikul ja õhtul näole ning kaelale, (1 kord = 1 – 2 pihustamist). Järgnevalt kasuta sobivat kreemi, mis on tugeva mõju jaoks tungivalt soovitav.

Täpsem info

Kaal 50 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perfect shape youth serum – noorendav pinguldav seerum nöoovaalile (kael,dekoltee)”

Your email address will not be published.