Päevitusjärgne näokreem

46.00 

Näonahka rahustav päevitusjärgne kreem.

SKU: 7160246
Category:
Bränd:Sothys

Päevitusjärgne kreem näole ja kaelale, hoiab naha värskena, parandab jumet ja vähendab päevitusega kaasnevat naha vananemist.

AKTIIVAINED: Celligent™ (riisist, rosmariinist, suhkrupeedist ja suhkruroost sünergiline kombinatsioon) – kaitseb epidermaalseid tüvirakke, säilitab naha nooruslikkust; Litši ekstrakt (kaitseb nahka dehüdratsiooni, oksüdatiivse stressi ja vananemise eest); Boerhavia Diffusa ekstrakt (leevendab põletikku, vähendab naha tundlikkust);  Vitex vilja ekstrakt ja atsetüültürosiin (soodustab melaniini sünteesi melanotsüütides, nö isepäevitumine).

KASUTAMINE: päevitusjärgselt kanna näole ja kaelale, vältides silmaümbrust. Suveajal võib kasutada ka öökreemina. Pakub nahale kiiret rahustust, pikendab päevituse efekti.

Täpsem info

Kaal 100 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Päevitusjärgne näokreem”

Your email address will not be published.