Puhastav bio-tselluloosmask

6.90 

Rasuse näonaha kiireks puhastamiseks loodud mask

SKU: 61632
Category:

Kiirelt imenduvate aktiivainetega kokteil bio-tselluloosi alusel. Pehmendab tuhmi, rasust nahka. Annab nahale veatu ja värske välimuse, silub naha tekstuuri ja vähendab poore.

AKTIIVAINED: rohelise teelehe ekstrakt; Moringa ehk õli-rõikapuu ekstrakt; suure mungalille (kressi) lehe ekstrakt;

KASUTAMINE: Eemalda kaitsekiled mõlemalt maski poolelt ja aseta näole. Eemaldada sõrmeotstega õhumullid et mask oleks ühtlaselt näol. Jäta nahale u 15 minutiks. Eemalda mask ja masseeri õrnalt seerumi ülejäägid nahka.

Bio-tselluloos on looduslik (bakterite loodud) kiud diameetriga 20 nanomeetrit – 1000 x peenem kui juuksekarv. See on biolagunev ja ökoloogiline alternatiiv naftakeemiale. Algselt loodi see materjal meditsiinis raskelt paranevate haavade katmiseks, nüüd leiab järjest enam kasutust ka ilutööstuses.

Biotselluloosil on mitmeid kasulikke omadusi, nagu äärmine hüdrofiilsus (veelembus), mistõttu suudab siduda endaga vett kuni 100x üle enda kaalu. Lisaks on see materjal väga tugev, vastupidav ja steriilne.

Täpsem info

Kaal 8 g
maht

sari

Bränd

Sens & Spirit

Sens&Spirit on 2006 a loodud Prantsuse päritolu kosmeetikatoodete bränd, mis on pühendunud ilusalongidele ja spaadele. Toodab nahahooldusvahendeid, mille aktiivained on vähemalt 90% ulatuses looduslikud. Kõik tooted on usaldusväärsed, läbinud range dermatoloogilise testimise. Tooted ei sisalda parabeene, silikoone, mineraalõli, sulfaate või geneetiliselt muundatud organisme. Tootesortiment sisaldab nelja tootesarja: • Niisutav • Puhastav • Toniseeriv • Vananemisvastane Kõik tooted annavad silmaga nähtava efekti.