Taastav emulsioon

12.90 

Taastav emulsioon kuivadele juustele ja lõhenenud juukseotstele

Taastav emulsioon, mis on loodud juuste kõige õrnemale osale – otstele. See juustesse jäetav emulsioon taastab juustes vajaliku niiskuse, muudab juuksed uuesti läikivaks, pehmeks ja terveks. Ei muuda juukseid raskeks.

AKTIIVAINED: värvikaitsekompleks; särakompleks; linaseemne ekstrakt.

KASUTAMINE: kanna 2-3 tilka peopesadele ja masseeri niisketele või kuivadele juustele, ühtlaselt kogu juuste pikkuses. Ära loputa, vajadusel jätka soenguga.

Täpsem info

Kaal 125 g
maht

sari

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Taastav emulsioon”

Your email address will not be published.