Davines OI oil kaunistav õli (OI õli)

37.00 

Pehmust ja sära andev õli kõigile juuksetüüpidele, kaitseb juukseid kahjulike välismõjude eest ja annab terve välimuse.

Bränd:Davines

Mitmekülgne hooldusvahend kõikide juuksetüüpide jaoks. Annab juustele erilist pehmust ja sära, tugeva vabade radikaalide ja antioksüdatiivse mõjuga. Kergendab pusade lahtiharutamist, tervendab juuste struktuuri.

AKTIIVAINED: Roucou (Bixa orellana) õli– (vananemisvastased ja antioksüdatiivsed omadused. Stimuleerib melaniini tootmist, vähendab UV-kiirguse kahjulikku mõju rakkudele. Sisaldab ellaaghapet);

KASUTAMINE: pihusta niisketele juustele 2-3 korda, ühtlaselt kogu pikkuses (vt ka allpool videot), seejärel lase kuivada. Tugeva läike ja pehmuse jaoks pihusta u 2-3 korda kuivadele juustele, ühtlaselt kogu pikkuses. Pihustatav kogus sõltub juukse tüübist: peene juukse jaoks piisab 1 korrast, paksemate jaoks 2-3 korda või ka rohkem.  Võib kasutada ka ööseks nagu palsamit: pihusta sõrmedele ja kammi nendega läbi juuste, alustades juurte ligidalt.

Kaunistav õli on üks mitmest Davinesi null-mõjuga (Zero Impact®) tootest, mis ei suurenda kasvuhoonegaaside hulka meie planeedil. Terve OI sari kuulub nende hulka.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JEa_kKGnIyI[/youtube]

Davinesi kunstiline juht ja “Briti aasta juuksur” 2007, 2010 ja 2012 Angelo Seminara selgitab näidetega, kuidas OI õli kasutada

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sYFUWNdtog4[/youtube]

Täpsem info

Kaal 130 g
aroom

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines OI oil kaunistav õli (OI õli)”

Your email address will not be published.