Taastav mask

18.90 

Taastav mask kahjustatud juustele – niisutab, pehmendab ja annab tugeva läike

Mask kahjustatud juustele, tugevdab juuksekiudu seestpoolt, toidab ning suurendab vastupanu katkemisele. Kahjustatud juuste korral suurema efekti jaoks soovitav regulaarne kasutus.

AKTIIVAINED: bambusüdi ekstrakt – juukse kiudtüve taastav kompleks; Urban Defence Pro – kompleks juuste kaitseks välismõjude eest; värvikaitsekompleks; särakompleks; mee-suhkru kompleks; linaseemne ekstrakt;

KASUTAMINE: kanna 1-2 korralikku doosi niisketele juustele ja masseeri see juustesse kogu nende pikkuses. Lase mõjuda 5 min, seejärel vahusta veega ja loputa.

Täpsem info

Kaal 200 g
maht

sari

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Taastav mask”

Your email address will not be published.