Davines purifying gel Geel kõõma vastu

23.00 

Kõõmavastase toimega geel peanaha puhastamiseks ja soodsa keskkonna loomiseks kõõmast vabanemisel. Kasuta lisaks sügavpuhastavat kõõmavastast šampooni.

Bränd:Davines

Kõõmavastaste aktiivainetega geel, kombineerib seenevastase ja antibakteriaalse toime puhta ja terve peanaha jaoks.

AKTIIVAINED: võilillejuure ekstrakt – põletikuvastane antioksüdant; piroktoonolamiin – antibakteriaalne ja põletikuvastane, kõõma põhjustava pärmseene-vastase toimega;

KASUTAMINE: peale kõõmavastast šampooni masseeri õrnalt 10ml geeli kõõmast mõjutatud piirkonnale. Lase mõjuda 10 min, loputa korralikult. Intensiivne hooldus: 1x nädalas, max 3 nädalat. Säilitav hooldus: 1x iga 15 päeva järel, 6 kuud. Kui probleem laheneb, võib säilitav hooldus ka lühem olla.

Täpsem info

Kaal 150 g
maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines purifying gel Geel kõõma vastu”

Your email address will not be published.