Davines OI all in one milk kõik-ühes juuksepiim

26.00 

Mitmekülgne hooldusvahend kõikide juuste jaoks. Kaitseb kuumuse eest, pehmendab, silub, niisutab ja aitab pusasid lahti harutada, pikendab soengu püsivust. Sobib hästi ka reisile kaasavõtmiseks.

SKU: 76012
Category:
Bränd:Davines

Väga mitmekülgne hooldusvahend kõikide juuksetüüpide jaoks. Pehmendab, lisab sära ja siidisust, kaitseb kuumuse eest, niisutab, harutab pusasid, tugevdab, lisab volüümi, hoiab soengut. Sobib kaasa võtta reisidele.

AKTIIVAINED: Roucou (Bixa orellana) õli– (vananemisvastased ja antioksüdatiivsed omadused. Stimuleerib melaniini tootmist, vähendab UV-kiirguse kahjulikku mõju rakkudele. Sisaldab ellaaghapet); päevalilleõli; pantenool

KASUTAMINE: šmpoonijärgselt, pihusta rätikukuivadele juustele 10-15 korda, nii juustele kui otstele (vt ka allpool videot). Ära loputa, jätka stiliseeringuga. Sõltuvalt juustest, võib ka rohkem või vähem pihustada. Raskemal juhul võib kasutada kõik-ühes piima peale OI palsamit. Kuivade juuste korral kasuta piima kui niisutavat vahendit, pihustades seda ühtlaselt peopesadele ja kandes selle ühtlaselt juustele.

 

Täpsem info

Kaal 130 g
maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines OI all in one milk kõik-ühes juuksepiim”

Your email address will not be published.