Davines Energizing juuste väljalangemisvastane geel

23.00 

Toniseeriv geel nõrga ja hõreda juukse jaoks

Bränd:Davines

Nõrga ja hõreda juukse ning vastava peanaha jaoks, preventiivne abi hooajalise juuste väljalangemise korral. Annab juustele tugevust ja niisutust, stimuleerib naha metabolismi ja mõjutab rasunäärmete toimimist.

AKTIIVAINED: kofeiin; HAIR ENERGY COMPLEX (rohelise tee ekstrakt, vitamiin B3)

KASUTAMINE: peale šampoonipesu, kanna ühtlaselt peanahale, masseeri õrnalt. Ära loputa.

Ennetav kasutamine või hooldus: kaks korda nädalas, kolme kuu jooksul.

ENERGIZING sarja tooted on loodud spetsiaalselt peanaha ja hõredate juuste probleemide jaoks, pakkumaks ennetevat hooldust mitmesuguste alopeetsia vormide korral

Täpsem info

Kaal 150 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Energizing juuste väljalangemisvastane geel”

Your email address will not be published.