OI conditioner / Ekstra-pehmendav palsam

26.00 

Palsam, mis annab juustele erilise pehmuse ja läike, kaitseb neid kahjulike välismõjude (eelkõige kuumuse) eest

SKU: 76008
Category:
Bränd:Davines

Annab juustele erilise pehmuse, läike ja volüümi. Kaitseb kuumuse eest, nagu föönid ja sirgestajad. Kiirendab kuivamist. Võitnud mitmeid tunnustusi koos teiste OI sarja toodetega.

AKTIIVAINED: Roucou (Bixa orellana) õli– (vananemisvastased ja antioksüdatiivsed omadused. Stimuleerib melaniini tootmist, vähendab UV-kiirguse kahju rakkudele. Sisaldab ellaaghapet); päevalilleõli; pantenool

KASUTAMINE: šampoonijärgselt, kanna rätikukuivadesse juustesse väike kogus palsamit rõhuga juukseotstele. Lase mõjuda 2-3 min, seejärel kammi korralikult läbi. Loputa põhjalikult.

Täpsem info

Kaal 250 g
maht

sari

Bränd

Davines

Davines Grupp on asutatud Itaalias Parmas 1983 a, Bollati perekonna poolt. Algselt asutati see juuksehoolduse uurimislaborina, aga kümme aastat pingelist tööd viis Davinesi kaubamärgini. Davines on globaalse haardega juuksehoolduse kaubamärk, mida turustatakse 70-s riigis. Davinesi tooted valmistatakse siiani Parmas, seda kõrgeima kvaliteediga looduslike toorainete ja teaduse koostoimes. Tootesortimenti kuuluvad nii kodukasutajale kui salongidele suunatud tootesarjad. Davinesi toodete pakendid on suhteliselt askeetliku välimusega, sest järgitakse kestliku arengu printsiipe, nagu võimalikult vähe tooret ja võimalikult palju taaskäideldavaid materjale. Pähkliallergikutele on oluline teada, et ainuke pähkleid sisaldav Davinesi toode on VOLU palsam. Suurem osa toodetest sobib ka veganite tõekspidamistega.

There are no reviews yet.

Be the first to review “OI conditioner / Ekstra-pehmendav palsam”

Your email address will not be published.