Toitev särašampoon

12.50 

Toitev šampoon kuivadele juustele

Šampoon kuivadele juustele, puhastab, toidab ja taastab, jättes juuksed pehmeks ja siidiseks. Eemaldab juustest pusad, muudab juuksed kergeks. Pärast mitut pesu säilitab juuksevärv algse sära.

AKTIIVAINED: särakompleks; värvikaitsekompleks; Urban Defence Pro – aktiivne kompleks keskkonnamõjude vastu; linaekstrakt;

KASUTAMINE: kanna märgadele juustele ja peanahale. Veega segades masseeri õrnalt, seejärel loputa hoolikalt. Vajadusel korda protseduuri.

Täpsem info

Kaal 240 g
maht

sari

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toitev särašampoon”

Your email address will not be published.