Alfaparf Blends of Many Matte Paste – matistav viimistluspasta

14.90 

Keskmise tugevusega matistav viimistluspasta meestele. Vormib soengut, lisab juustele struktuuri. Viimistluspasta kantakse kuivadele või niisketele juustele.

Keskmise tugevusega matistav viimistluspasta meestele.

AKTIIVAINED: Urban Defence Pro kaitseb juuksekiudu väliskeskkonna saaste eest. Antioksüdant must tee annab juustele elujõudu ja stimuleerib karvanääpse.

KASUTAMINE: Hõõruge väike kogus käte vahel. Kandke kuivadele või niisketele juustele, stiliseerige ja viimistlege.

Täpsem info

Kaal 75 g

Bränd

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano - kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Eduka tootekontseptsiooni aluseks on teadus-arendustöö, tehnoloogiline oskusteave, tihe koostöö maailmatasemel juuksestilistide ja –stuudiotega, teadmised professionaalide ja salongiklientide vajadustest. Alfaparfil on enam kui 300 000 professionaalset klienti üle maailma. Alfaparf Milano on partner juuksehoolduse ja -stilistika vallas tunnustatud kõrgmoe moemajadele ning samuti Euroopa Disainiinstituudile. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente. Alfaparf Milano – täiuslik professionaalne sari, mis inspireerib ja tõstab juuksehoolduse kunsti kõrgemale: HAUT COUTURE - kõrgmoe tasandile.