Depilatsioonijärgne kreem

32.50 

Kreem, mis hoiab naha siidisena pärast depilatsiooni, lisaks aeglustab karvakasvu.

SKU: 7119682
Category:
Bränd:Sothys

Depilatsioonijärgne kreem kinnitab ja pikendab depilatsiooni efekte, aeglustades karvade kasvu. Vähendab sissekasvanud karvu ja raseerimise ning vahatamise sagedust, hoiab naha kauem siidisena.

AKTIIVAINED: lehtadru (nõrgendab karvakasvu hormonaalseid efekte); letsitiin;

KASUTAMINE: kasuta pärast depilatsiooni 5-l päeval järjest, 2x päevas. Seejärel kuni järgmise depilatsioonini 1x päevas.

Täpsem info

Kaal 100 g
maht

aroom

, ,

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilatsioonijärgne kreem”

Your email address will not be published.

Sulle võib veel meeldida…