Niisutav bio-tselluloosmask

6.90 

Kiirelt toimiv mask tõhusaks näonaha niisutuseks.

SKU: 61623
Category:

Ülitõhusalt niisutav mask, mis vajab oma ülesande täitmiseks vaevalt 10 min. Nahk muutub värskeks ja peened kortsukesed muutuvad märgatavalt vähem nähtavaks.

AKTIIVAINED: hüaluroonhape; Aloe Vera ekstrakt; kollageen;

KASUTAMINE: Eemalda kaitsekiled mõlemalt maski poolelt ja aseta näole. Eemaldada sõrmeotstega õhumullid et mask oleks ühtlaselt näol. Jäta nahale u 15 minutiks. Eemalda mask ja masseeri õrnalt seerumi ülejäägid nahka.

Bio-tselluloos on looduslik (bakterite loodud) kiud diameetriga 20 nanomeetrit – 1000 x peenem kui juuksekarv. See on biolagunev ja ökoloogiline alternatiiv naftakeemiale. Algselt loodi see materjal meditsiinis raskelt paranevate haavade katmiseks, nüüd leiab järjest enam kasutust ka ilutööstuses.

Bio-tselluloosil on mitmeid kasulikke omadusi, nagu äärmine hüdrofiilsus (veelembus), mistõttu suudab siduda endaga vett kuni 100x üle enda kaalu. Lisaks on see materjal väga tugev, vastupidav ja steriilne.

Täpsem info

Kaal 8 g
maht

Bränd

Sens & Spirit

Sens&Spirit on 2006 a loodud Prantsuse päritolu kosmeetikatoodete bränd, mis on pühendunud ilusalongidele ja spaadele. Toodab nahahooldusvahendeid, mille aktiivained on vähemalt 90% ulatuses looduslikud. Kõik tooted on usaldusväärsed, läbinud range dermatoloogilise testimise. Tooted ei sisalda parabeene, silikoone, mineraalõli, sulfaate või geneetiliselt muundatud organisme. Tootesortiment sisaldab nelja tootesarja: • Niisutav • Puhastav • Toniseeriv • Vananemisvastane Kõik tooted annavad silmaga nähtava efekti.