Ultra-protective sun shield SPF50 – fluidjas emulsioon

38.00 

Tugev kaitse tundlikele nahaosadele päikesekiirguse vastu.

Bränd:Sothys

Emulsioon näonahale ja tundlikele nahaosadele, kaitseb UVA, UVB ja infrapunakiirguse üledoosi eest.

Koostis on valitud, pakkumaks tugevat kaitset päikesekiirguse nahka vanandava mõju eest. Imendub kiirelt ega jäta nahka rasvaseks.

KASUTAMINE: kanna näonahale ja tundlikele piirkondadele enne päevitust, väldi silmaümbrust. Vajadusel korda protseduuri.

Täpsem info

Kaal 50 g
aroom

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

Sulle võib veel meeldida…