Unifying youth serum – ühtlustav, poore ahendav, matistav ja siluv seerum

88.00 

Pinguldav seerum kõigile nahatüüpidele, ühtlustab nahatooni ja silub kontuurjooni ning kortse.

SKU: 7t1s6u0d3e3g6
Category:
Bränd:Sothys

Pinguldav seerum taastab ja vormib nahka, ühtlustades selle tooni ja andes veatu tulemuse. Vähendab kortsude ja kontuurjoonte nähtavust.

AKTIIVAINED: manioki suhkur (tõstev efekt); ellaaghape (ennetab vananemist); oligosahhariidid (lipolüüsi stimuleerimine); vasepeptiidid (kollageeni sünteesi stimuleerimine).

KASUTAMINE: kanna hommikul ja õhtul nahale, põskedest dekolteeni. Jätka protseduuri sobiva näokreemiga, see suurendab efekti. Vajadusel kombineeri teiste seerumitega samast sarjast.

Täpsem info

Kaal 50 g
aroom

, ,

maht

sari

Bränd

Sothys

Sothys oli loomise ajal 1946 a iluinstituut Pariisis, kus teenindati jõukamaid kliente. Asutust juhtis Dr. Hotz, kes oma meditsiini-ja bioloogia taustaga oli esimeste ilutoodete autoriks. Rahvusvahelise haarde ja praeguse näo omandas ettevõte 1966 a, kui selle ostis Masi perekond, Bernard Masi juhtimisel. Tema tööd jätkavad tema pojad Frederic ja Christian, kes asusid ettevõtet juhtima 2008 a. Sothys on seega näide globaalse haardega pereärist, mis toodab ja turustab näo-, keha-, jumestus- ja päevitustooteid, nii meestele kui naistele. Ettevõte tegutseb Ameerikas, Aafrikas, Aasias ja Euroopas, olles esindatud 115 riigis. Oma tegevuses järgib Sothys kolme põhiprintsiipi: pühendumine teadusele, loodusele ja kasutuse kogemusele. Sothys loob kõik oma tooted ilma loomkatseteta. Tootmine on organiseeritud moodsates tehastes. Töötajate hulgast moodustavad olulise osa biokeemikud, bioloogid, farmatseudid ja teised eriteadmistega asjatundjad, et arendada Sothyse spa- ja ilutooteid. Sothys teadvustab elukeskkonna hoidmise olulisust enda arenguplaanides, see kajastub ka kõigis nende arendatavates toodetes.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unifying youth serum – ühtlustav, poore ahendav, matistav ja siluv seerum”

Your email address will not be published.